AKCE

Užijte si pohodu s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla za výhodnou cenu . Speciální nabídka -35% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem právě teď na našich pobočkách. Sleva se vztahuje na všechny typy samozabarvovacích skel + skel s ochranným filtrem (skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních). Ideální volba i pro brýle do auta nebo práce u počítače. Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce trvá od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách.

Jaro je tady a s ním i naše lákavá nabídka na výhodný nákup obrub značky Visible! Neodolatelná sleva -500 Kč na obruby od značky Visible vám přináší nejen kvalitu, ale i barevnou pestrost pro váš každodenní look. Staňte se středem pozornosti s unikátním stylem, který nabízí právě Visible.
Sleva -500 Kč se vztahuje na všechny modely obrub v původní ceně od 2 090 Kč.
Akce trvá do 30.6.2024 na všech našich optikách.

Získejte zdarma jednodenní zkušební čočky Ultraflex® Plus 1 Day při koupi sférických čoček Ultraflex® Premier. Platí i na privátní značky Biofinity + Clariti, Medivue Premier + Medivue Clear, Ultraflex Premier + Ultraflex Plus. Foto produktů je ilustrační. Platí do 31. července 2024 nebo do vyprodání zásob. Navštivte naši optiku! 

Objevte širokou nabídku slunečních brýlí v naší optice! Naše nová kolekce přináší moderní designy a kvalitní UV ochranu, které zajistí 100% ochranu a styl pro vaše oči. Nabízíme značky jako Polaroid, Guess, Invu, Christie, Gant, Harley Davidson, Ray Ban, Carrera, Gigi Studio, Marc Jacobs a Horsefeathers. Sluneční brýle z naší kolekce jsou ideální pro letní prázdniny, dovolené a kulturní akce. Navštivte naši optiku a vyberte si z naší široké nabídky slunečních brýlí, které jsou dostupné na našich optikách.